Transformativní koučink

OSOBNĚ – Praha, Brno, Plzeň, Jablonec n. Nisou

ONLINE – odkudkoliv na světe

"Kdyby se lidi naučili nebát se svých vlastních pocitů, jenom to by změnilo svět."

Sydney Banks

  • Chtěli byste stihnout více práce, ideálně s menším úsilím a větší radostí?
  • Točíte se v kruhu starostí a problémů a nevíte jak z toho ven?
  • Nedovolujete si být sami sebou a stále se něčím omezujete?
  • Své sny jste odložili do daleké budoucnosti nebo jste se jich dokonce už vzdali?
  • Rádi byste žili šťastnější a spokojenější život, ale zatím se to úplně nedaří?

Pak přesně PRO VÁS může mít transformativní koučink PŘÍNOS

Transformativní rozhovor vám pomůže objevit novou perspektivu a možnosti ve vašem životě:


PRACOVNÍ ŽIVOT

s lepšími výsledky

a menším úsilím


Větší nadšení a uspokojení při práci, nehledě na to, jak se momentálně daří

Nové nápady nebo možnosti jak se posunout v projektech nebo kariéře

Větší dopad na tým v oblasti angažovanosti, zodpovědnosti i užší spolupráce

Snadnější překonání a vyrovnání se s nepříznivými okolnostmi nebo se změnami

Násobně větší využití vašeho potenciálu


OSOBNÍ ŽIVOT

s větší radostí

a pocitem naplnění


Více radosti a energie i klidu a pohody

Život více v souladu s tím, co si přejete

Větší blízkost s vaším partnerem, rodinou i přáteli

Méně nedorozumění a snadnější překonávání neshod

Snadnější navazování nových vztahů

Odvaha opustit to, co již nechcete a pustit se do nových 

Chtěli byste pro sebe objevit jednu nebo všechny z těchto možností?

REFERENCE NA TRANSFORMATIVNÍ KOUČINK

S potěšením s vámi sdílíme vybrané reference na naše kolegy, transformativní kouče a koučky.

Jana Pelcová
Koučka:
JANA PELCOVÁ

Reference:
Přes 20 let mě na mé podnikatelské cestě provázel každodenní stres a obrovská tíha zodpovědnosti - spoustu situací jsem řešil s horkou hlavou a hledal viníky všude možně, abych mohl sjednat nápravu a zlepšil tak služby zákazníkům, dodržel slovo a budoval dobré jméno firmy. Dařilo se nám, ale ten stres byl opravdu hodně velký. Za pár týdnů s tebou jsem získal zpět svůj hluboký klid, rozhoduju se z úplně jiné úrovně mysli než dřív. Můj život s porozuměním lidské mysli se rapidně změnil: žiju v klidu s čistou hlavou, má rozhodnutí jsou konstruktivní a daleko funkčnější, než dřív. Všimlo si toho i mé okolí. A já si všimnul, že dávám podřízeným daleko větší prostor k seberealizaci, což oni dneska velmi oceňují.
Pavel B. CEO, stavební firma
Koučka:
VLAĎKA BŔACHOVÁ

Reference:
Když si uvědomíš svou vlastní sílu, pochopíš, že „nemožné“ je jen jednou z možností. Toto si uvědomit ti pomáhá úžasná žena Vlaďka Břachová. Též ti dává zpětnou vazbu, která nemusí být vždy příjemná. Je však pro tebe potřebná. Vlaďka tak ale činí s citem, jemností, vlídností, laskavostí, moudrostí, s velkou pozorností a pochopením. Má s tebou trpělivost, když v sobě pomalu objevuješ odvahu opustit a bořit to, co je nefunkční, co ti neprospívá, co tě svazuje. Nic za tebe nedělá, nevodí tě za ručičku. Ale je tu pro tebe, je ti oporou, když děláš první nesmělé krůčky na nové cestě směrem k pravdivému a smysluplnému životu. A to je velmi osvobozující a přínosné nejen pro tebe, ale i lidi kolem tebe.
K.Z.
Koučka:
KATEŘINA BRÁZOVÁ

Reference:
Káťo, už od prvního setkání jsi mi byla tak blízká osoba, jako kdybych tě znala už dlouho. Každý rozhovor s tebou, byl a je transformativní a obohacující. vždy uvidím nové pohledy na situace, které řeším. Tvoje otázky ( typu : Co když to tak nemusí být? Co když těm myšlenkám nemusíš věřit? Co když nejsi rozbitá? )mě dovedou k mojí podstatě, moudrosti a lásce A to je TO nejvíc. Ukazuješ mi cestu jako maják na rozbouřeném oceánu myšlení a vždy mě bezpečně dovedeš do přístavu A když se topím vždy mi ráda hodíš záchranný kruh Mám tě ráda a z celého srdce děkuji za to že JSI.
J.B.
Kouč:
ROBERT ROTT

Reference:
Nejdřív mi to co jsi říkal přišlo zvláštní, ale pak jsem si to uvědomila na svém vlastním příkladu a začalo mi to dávat smysl. Uvědomila jsem si, že jsem si na sebe vytvářela tlak sama úplně zbytečně. Už po prvním sezení jsem se dost uklidnila, začala jsem lépe spát, začala jsem přicházet na nove nápady co změnit ve firmě a jak můžeme mít větší dopad na naše klienty. Začala lépe fungovat se svým týmem a pustila jsem se do projektu, který jsem si již dlouho přála, ale zároveň ho pořád odkládala.
A.M., CEO
Koučka:
SILVIE VÍTKOVÁ

Reference:
Díky koučovacím sezením jsem dostala možnost podívat se na problémy, které jsem řešila, z jiného úhlu pohledu. Uviděla jsem, že si je vytvářím sama ve své hlavě a odnesla si návod, jak s tím pracovat v běžném životě. Objevení tohoto rozměru mi dalo velkou lehkost pro další kroky. Moc děkuji
M.V.
Kouč:
PAVEL POLA

Reference:
Pavel mi pomohl znovu objevit můj potenciál a ukázal mi, jak se na svět dívat jinýma očima. Díky citlivému vedení, ale zároveň bez rad a zásahů do života, mi pomohl překonat překážky, které by se bez jeho podpory zdály být o mnoho těžší. Díky němu jsem je překonala s klidem a lehkostí. Jsem vděčná za veškerý čas, který mi věnoval; opravdu se jednalo o transformativní a inspirativní chvíle. Děkuji a Pavla upřímně doporučuji.
K.V.

JAK TRANSFORMATIVNÍ KOUČINK PROBÍHÁ?

Transformativní rozhovor probíhá formou dialogu, kdy buď klient přináší konkrétní zadání, nebo zadání vznikne v rámci rozhovoru. Forma může být osobně nebo online.

Naši certifikovaní koučové absolvovali speciální výcvik a většina z nich mentoruje další kouče, nebo osobně pracují s jednotlivci nebo skupinami nad rámec spolupráce s Coaching Prosperity. Můžete si vybrat konkrétního kouče z našeho týmu dle sympatií, nebo se nechat překvapit.

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI KLASICKÝM A TRANSFORMATIVNÍM KOUČINKEM?

Transformativní koučink se nezastavuje u vyřešení vašeho zadání, ale využívá jej jako příležitost k lepšímu porozumění principům fungování lidské mysli. Díky novým uvědoměním zjistíte, kde a jak jste si nevinně stáli v cestě a získáte zpět přístup k vašim vrozeným schopnostem vysoké kreativity, pohody, odolnosti, produktivity i schopnosti jednoduše navazovat a udržovat naplňující vztahy. Transformativní koučink má díky tomu násobně větší pozitivní dopad na váš život včetně oblastí, které nebyly předmětem koučovacího rozhovoru.

CO JE PODSTATOU TRANSFORMACE?

Transformativní koučink vychází z takzvaného inside-out understandingu (IoU) - porozumění zevnitř ven. IoU vychází z nejnovějších poznatků psychologie, neurovědy i multioborového studia vědomí. Lidské emoce a myšlenky chápe naprosto novým způsobem. Díky tomu opravdu odkrývá potenciál každého člověka a využívá jeho přirozené motivace k tvorbě.

Nejedná se o novou techniku nebo přístup, ale o lepší porozumění principům fungování lidské mysli. Díky tomu jsme schopni využít její skutečný potenciál ve svůj prospěch. Díky nevinným nedorozuměním, které o fungování mysli ve společnosti panují nevědomě využíváme tento nástroj sami proti sobě a ignorujeme varovné signály mysli, které nás na to upozorňují.

Jeden z lidí, kterým se podařilo jednoduchým způsobem popsat fungování mysli jako 3 principy - princip mysli - princip myšlenky - princip vědomí byl Sydney Banks, skotský svářeč, který jako většina lidí bojoval s nervozitou a problémy ve vztahu, až dostal z ničehonic jednoho dne hluboký vhled o fungování našeho prožitku.

JDU DO TOHO - OBJEDNAT TRANSFORMATIVNÍ KOUČINK

Můžete si vyzkoušet jedno sezení a pak se rozhodnout, jestli vám tento přístup vyhovuje nebo ne.

Pokud jste již odhodlaní dosáhnout změny ve svém životě, doporučujeme balíček 3 sezení pro maximální dopad.

Délka jednoho rozhovoru je 60 min.

MÁTE BENEFITY PLUXEE?

Máte jakékoli dotazy?

Spojte se s námi. Můžete s námi probrat, zda vám s vaším tématem dokážeme nebo nedokážeme pomoci. Zodpovíme vám i dotazy ohledně způsobu realizace transformativního rozhovoru po objednání nebo další otázky.

+420 731 112 789
Margita Jurinová
info@coachingprosperity.cz